משחק ללימוד אותיות באנגלית הופך את הלמידה בקיץ לשעה של הנאה וצחוק

שנת הלימודים הבאה נמצאת מעבר לפינה והורים רבים מסתכלים אל הקיץ בחשש רב – איך יצליחו להשלים את כל הפערים שנצברו לילדים בשנה האחרונה? הפתרון הוא משחק ללימוד אותיות ה-ABC, כפי שמוצע על ידי קאט באדו
אם חשבתם על קייטנות אנגלית או על תגבור השעות עם המורה הפרטי, אבל אתם חוששים מהעלויות הגבוהות, אז רצינו לספר לכם על עוד דרך שהיא הרבה יותר פשוטה, קלה ובמחיר הרבה יותר נגיש – שחקו בבית, יחד עם כל המשפחה ועל הדרך – הילדים ילמדו אנגלית! הנה כל מה שכדאי לדעת על משחקים ללימוד אנגלית.

מדוע משחק ללימוד אותיות הוא הדרך המומלצת ללמוד?

 • התאימו את רמת הלמידה לרמת הידע של הילד –להעלות את דרגת הקושי ככל שהילדים צוברים בטחון וידע.
 • בחרו משחקים שמציעים לילדים חווית משחק עשירה – בחרו משחקים צבעוניים, עשירים, בעלי עניין, דמיון ומעוף.
 • למדו את האותיות יחד עם אוצר מילים בצליל הפותח של כל אות – וכך הילדים ירוויחו גם אוצר מילים עשיר וגם עומק בהבנת הצליל שהאות מפיקה.

בשנתיים האחרונות, מערכת החינוך עמדה מול אתגר משמעותי, ולימודי אנגלית במיוחד נפגעו, כאשר כמות שעות הלימוד ירדה בחצי ולפעמים אף יותר. ילדים רבים חווים קשיים באנגלית, אך עם זאת – קצב הלמידה והדרישות לא השתנו.

אפשר לגשר על פערי הלמידה בקלות רבה בעזרת ערכת קאט באדו  ללימוד אנגלית. קאט באדו זו ערכת משחקי קופסא וקלפים המלמדת את יסודות האנגלית בדרך של משחק ובילוי זמן משפחתי כיפי. את המשחקים מלווה דמותו של החתול המאויר קאט באדו, המעודד את הילדים לשחק ולנצח, בזמן שתהליך הלמידה נטול המאמץ מתרחש ברקע.

משחק ללימוד אותיות באנגלית: כמה בחירות מצוינות

 

לימוד אותיות ה ABC באמצעות משחק זיכרון באנגלית הוא אפקטיבי מאוד. כאשר המשחק מלא חיים ועניין, היעילות גדולה עוד יותר והשמחה רבה יותר. בהתאמה של אות גדולה לאות קטנה, ובלמידת מילים ראשונות המתחילות באותה האות, אנחנו יוצרים מפגש ראשוני חיובי מאוד עם השפה, וחוויית הלמידה הטובה משפיעה על רמת האהדה כלפי השפה.

בשלב הראשון, אם מדובר בילדים שזה עבורם המפגש הראשון עם אותיות ה-ABC, אנו בוחרים 10 זוגות אותיות אקראיות, עוברים עם הילדים על האותיות, מציגים את הזוגות השונים, מזכירים את האיורים שמופיעים על הכרטיסיות, ורק אז הופכים את הכרטיסיות על השולחן ומתחילים במשחק. בכל פעם מוסיפים עוד אותיות וכך בתוך זמן קצר ובדרך של משחק ואתגר, הילדים לומדים את אותיות ה ABC הגדולות והקטנות.

כיצד מומלץ ללמד קריאה באנגלית תוך כדי משחק?

 • למדו בצורה הדרגתית -כדי למנוע תיסכול ולהגביר הנאה ובטחון עצמי, בררו קודם מה רמת הידע של הילדים ולמדו על פי רמת הידע שלהם ולא על פי רמת הידע המצופה מהם לפי קצב הכיתה.
 • התחילו בלימוד אותיות התנועה  – aeiou – חברו עיצור לתנועה והשמיעו את הצליל שנוצר. לדוגמה: PA = פה. לקבלת מדריך למידה מלא, מלאו את הטופס למטה, פנו אלינו באתר או דרך עמוד הפייסבוק.
 • למידה באווירה של משחק היא קלילה ונינוחה ולכן מחברת את הילדים לשפה – כשאתם משחקים ברביעיות של קאט באדו ללימוד קריאה באנגלית, שמרו על אווירת משחק. אל תדאגו: הלמידה תתרחש בלי שתרגישו 🙂
 •  

משחקי קאט באדו ללימוד אנגלית באופן חווייתי וכיפי

 • מחברים את הילדים לשפה האנגלית באווירת למידה קלילה ונינוחה
 • מקנים את יסודות האנגלית: קריאה, כתיבה ואוצר מילים
 • מחזקים את הבטחון העצמי של הילדים
 • מזמינים לשחק וליהנות על הדרך גם ללמוד אנגלית
 • מגבשים את בני המשפחה סביב משחק מהנה, מעשיר ומותח
 • עוזרים להפחית זמן מסכים
 • המשחקים מיועד לילדים בגילאי הגן ולילדי בתי ספר יסודי

ישנן 2 ערכות אנגלית המותאמות לגילאים השונים ועכשיו הן במבצע!

ערכה לפעוטות וקטנטנים

ערכת המשחק שתלמד את ילדיכם מאות מילים וכן את אותיות ה ABC וראשית כתיבה עד לרמת כיתה ג'

ערכה לילדים עד גיל 12

ערכת משחק ולמידה מלאה שכוללת: לימוד מעל 500 מילים, תירגול כתיבה ותירגול קריאה עד לרמת כיתה ו'

שאלות נפוצות

מנסיוננו, ילדים רבים מתקשים בקריאה בגלל שאותיות ה abc אינן מוטמעות מספיק טוב. אם יש אותיות שקשה להם לזכור, חזרו ליסודות ורכשו עבורם את ערכת האנגלית המלאה.

אם הילד/ה שולט לגמרי באותיות, הזמינו את חוברת הקריאה ואת משחק הרביעיות

לילדי כיתות ה' – ו' רכשו את משחק הרביעיות. מומלץ גם לרכוש את משחק אוצר המילים ולתרגל בעזרתו בניית משפטים.

ילדים שמתקשים בלימודי אנגלית צריכים ללמוד בדרך חווייתית שמספקת גם חוויית הצלחה. המשחקים של קאט באדו מאפשרים את זה ללא ספק והם עוזרים לאלפי ילדים לרכוש את השפה גם כשמדובר בקשיי למידה מורכבים.

גם הילדים שלכם מסוגלים. רכשו עבורם את ערכת אנגלית המלאה ותנו להם גם הזדמנות לחוות את האנגלית בצורה מהנה וכיפית ובאווירה טובה וגם לנצח אתכם או את חבריהם למשחק בזכות שלל כישוריהם.

ילדי קשב וריכוז, ילדים עם קשיי למידה וגם ילדי החינוך המיוחד אוהבים ללמוד דרך משחקים והלמידה דרך משחק מוכרת כאחד האמצעים הטובים ביותר עבורם. רכשו עבורם את ערכת אנגלית המלאה שתאפשר להם לחוות את האנגלית באופן מהנה ונטול תסכול וקשיים.

הורים רבים מרגישים חוסר ביטחון בשפה ולכן מתקשים לשקוד עם הילדים על לימודי האנגלית בבית. חשבנו גם עליכם! בלינק הזה תמצאו סרטונים וקבצי שמע שיסייעו לכם ללמוד איך לבטא נכון את המילים המופיעות במשחקים ולהשמיע לילדים את ההגייה הנכונה. בהצלחה!

×
×

עגלת קניות