דפי עבודה באנגלית – להורדה מהירה ללא תשלום!

מוזמנים להוריד אליכם במתנה דפי עבודה לתרגול הכתיבה, להכרת אותיות ה-ABC ולחוויית לימוד קלה ושקטה להנאת הילדים

דפי עבודה  הם אחד המוצרים היותר מומלצים ללימוד יעיל של השפה האנגלית, בכל שלב: החל מההיכרות הראשונית עם השפה, שיכולה להיעשות גם בגיל הרך ובגיל הגן, דרך חיזוק היסודות ועד ללימוד מתקדם יותר. דפים וחוברות עבודה באנגלית עוסקים בכל הנגזרות של לימוד השפה, בין אם מדובר בלימוד אותיות ה-ABC, הרחבת אוצר המילים, תרגול קריאה ועוד. 

כל היתרונות של דפי עבודה באנגלית

דפי עבודה נחשבים לאחד מכלי הלימוד היעילים ביותר שיש, וזה נכון גם בכל הנוגע ללימוד השפה הבינלאומית החשובה ביותר. דפי וחוברות עבודה באנגלית מעמידים עבור הילדים שורה ארוכה של אתגרים, המאפשרים שיפור הידע ותרגול. הדגש בחלק גדול מהמקרים הוא על הפן החווייתי, הגורם לכך שהילדים יכולים להעביר שעות ארוכות במילוי האתגרים השונים. חלק מהמשחקים יכולים לשמש למשחק משותף של הילדים עם ההורים, המורים או אפילו חברים, מה שמהווה יופי של זמן איכות. 

יתרון משמעותי נוסף קשור ליעילות. מחקרים מראים את היתרונות המגוונים של לימוד דרך משחקים, כמו גם את היתרונות של אמצעי לימוד חוויייתים דוגמת דפי עבודה. הדפים שאנחנו מספקים לכם מעמידים אתגרים שונים עבור הילדים, כשהכול נעשה בצורה ידידותית, מאוירת היטב ומאתגרת. בדרך זו הלימוד נעשה באופן כמעט בלתי מודע – מה שעשוי להביא לכך שהוא ייקלט בצורה מיטבית במוחו של הילד – כשמפלס ההתנגדות ללימוד צפוי שלא להיות קיים כלל. בדרך זו דפי העבודה יכולים להפוך להיות אמצעי לימוד אופטימלי עבור ילדים צעירים או כאלו הסובלים מלקויות למידה ומקשיים אחרים, הפוגעים ביכולת שלהם לשבת מול ספרי הלימוד.

אז איך מתחילים?

הכנו עבורכם מספר דפי עבודה חינם להורדה. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הקישור ולהוריד את הקובץ אליכם למחשב, להדפיס… ולתת לילדים לעשות את העבודה. אתם מוזמנים לעקוב אחר הפרסומים שלנו, באתר או בעמוד הפייסבוק, כי מידע פעם אנחנו מפרסמים חוברות חינמיות, מבצעים ועדכונים חשובים.

הכרת אותיות ותירגול

דפי עבודה להורדה ללימוד אותיות ה-ABC

הכרת הצבעים

דפי עבודה חינם באנגלית ללימוד צבעים 

הכרת התנועה O

דפי עבודה לתירגול הקריאה באנגלית

להורדת דפי העבודה במתנה:

  1. לחצו על כפתור ההורדה
  2. בחלון שייפתח מצד ימין למעלה תמצאו שני אייקונים,
    בחרו מבין השניים: לחיצה על אייקון מדפסת יגרום להדפסה ישירה מעמוד האינטרנט
    לחיצה על אייקון הורדה – יוריד את המסמך אליכם למחשב.
  3. הדפיסו וחלקו לילדים 🙂
×
×

עגלת קניות