שאלות נפוצות

עבור ילדים שמתקשים בקריאה רכשו את ערכת קריאה ואוצר מילים.

עם זאת, מנסיוננו, ילדים רבים מתקשים בקריאה בגלל שאותיות ה abc אינן מוטמעות מספיק טוב. אם יש אותיות שקשה להם לזכור, חזרו ליסודות ורכשו עבורם את ערכת האנגלית המלאה.

לילדי כיתות ה' רכשו את משחק הרביעיות. מומלץ גם לרכוש את משחק אוצר המילים על מנת לתרגל בניית משפטים.

ילדים שמתקשים בלימודי אנגלית צריכים לחוות חוויית הצלחה והישגים. רכשו עבורם את ערכת אנגלית המלאה ותנו להם גם הזדמנות לחוות את האנגלית בצורה מהנה וכיפית ובאווירה טובה וגם לנצח אתכם או את חבריהם למשחק בזכות כלל כישוריהם.

ילדי קשב וריכוז, ילדים עם קשיי למידה וגם ילדי החינוך המיוחד אוהבים ללמוד דרך משחקים והלמידה דרך משחק מוכרת כאחד האמצעים הטובים ביותר עבורם. רכשו עבורם את ערכת אנגלית המלאה שתאפשר להם לחוות את האנגלית באופן מהנה ונטול תסכול וקשיים.

הורים רבים מרגישים חוסר ביטחון בשפה ולכן מתקשים לשקוד עם הילדים על לימודי האנגלית בבית. 

בלינק הזה תמצאו סרטונים וקבצי שמע שיסייעו לכם ללמוד איך לבטא נכון את המילים המופיעות במשחקים ולהשמיע לילדים את ההגייה הנכונה.

כללי אצבע בלימוד השפה האנגלית

איך כדאי ללמד את הילדים אנגלית?

 

לצד לימודי האנגלית בבית הספר, ניתן ללמד את הילדים אנגלית באמצעות אפליקציות ייעודיות, שירים וסיפורים, סרטונים ביו טיוב, משחקים אונליין וגם כמובן משחקי קופסה. לצד ההנאה מהמשחק, משחקי קופסה משפחתיים מספקים הזדמנויות לאינטראקציה, לשימוש בשפה בקול רם והם עוזרים לחזק את מיומנויות התקשורת ואת הבטחון העצמי בשיחה באנגלית.

איך ללמד את אותיות ה abc?

 

מומלץ ללמד את אותיות ה ABC באופן מדורג. התחילו בשינון סדר אותיות ה ABC באמצעות שירים. בחרו 5 אותיות והציגו אותן בפני הילדים. למדו אות גדולה ואות קטנה במקביל, לדוגמא: Aa . השמיעו את שמות האותיות ובקשו מהילדים לחזור עליהן. למדו מילים ראשונות שהצליל הפותח שלהן הוא האות הנלמדת. למשל, בלימוד האות Aa, למדו מילים כמו: avocado, astronaut, ambulance. מילים אלו נוחות ללימוד כאוצר מילים ראשוני מאחר והן נשמעות דומה בעברית ובאנגלית. היעזרו במשחק זיכרון כדי להטמיע את זיהוי האותיות בדרך קלילה ומהנה. אל תשכחו לתרגל גם את הכתיבה, באמצעות חוברות עבודה.

איך ללמד לקרוא באנגלית?

 

לאחר שהילדים כבר מזהים את אותיות ה ABC, הניחו בפניהם כרטיסיות אותיות הכוללות עיצורים ותנועות. לדוגמא, כך תלמדו לקרוא מילים המכילות את הצליל A: הניחו עיצורים שונים לצד התנועה PA, KA,LA, GA וקראו את הצליל שנוצר. בשלב הבא – צרו מילים פשוטות המורכבות מעיצור – תנועה – עיצור (CVC). למשל: cat, bat, hat, bag, dad, mad. תרגלו את הקריאה והמשיכו לתנועות הבאות: AEIOU. מומלץ לתרגל את הקריאה באמצעות משחקים וספרים.

החבילות המבוקשות ביותר:

המשחקים המבוקשים ביותר:

×
×

עגלת קניות

חוברת עבודה ללימוד אנגלית
רעיונות מדליקים, חוברות עבודה חינמיות, מבצעים והשראות ללימוד אנגלית פורה, נינוח וכיפי בבית ובכיתה – כל זה מחכה לכם בניוזלטר שלנו – לא תירשמו? ברור שכן :)
  • מובטחים תכנים משמחים ורלבנטיים ביותר!
  • ואם תרגישו שאתם משתעממים? – לחצו על ה"הסר" וניפרד כידידים :)