תנאי משלוח והחזרים

תנאי משלוח:

איסוף עצמי: ללא חיוב, מנקודות איסוף בפרדס חנה. לתיאום האיסוף חייגו ל: 054-6681772.

משלוח לנקודת איסוף – בהזמנת משלוח החבילה תגיע לאחת מ 1100 נקודות איסוף ברחבי הארץ, אל נקודת האיסוף הקרובה ביותר לכתובת שהזנתם בעת ההזמנה. הכתובת המדוייקת תימסר לכם בהודעת סמס שיוצאת מחברת השליחויות ותעדכן אתכם על: סטטוס ההזמנה, כתובת נקודת האיסוף והשעות בהן ניתן לבוא ולקחת את החבילה. 

משלוח עד הבית – המשלוחים מתבצעים ע"י צ'יטה ויימסרו באמצעות הנחתם בפתח הדלת, יש להשמע להנחיות הבטיחות כפי שיימסרו ע"י חברת השליחויות.

דמי המשלוח יגבו עם התשלום בגין המוצר באתר אלא במקרים מיוחדים בהם עלויות המשלוח יחושבו בניפרד בתאום עם הקונה או אלא אם מתקיים מבצע משלוחים חינם.

מדיניות המשלוחים והתעריפים עבור כל משלוח מעודכנים ומפורטים באפשרויות משלוח.

כל הזמנה באתר האינטרנט מטופלת בד"כ תוך 24 שעות (למעט ימי שישי, שבת, ערבי חג וחג). ותגיע ליעדה בהתאם לתנאי השירות הנבחר.

במידה ומסיבה כלשהי לא ניתן לעמוד במועד הנקוב, ניצור קשר עם הקונה ויחד יוחלט על פתרון הולם.

בעל האתר אינו נושא באחריות כלפי הקונה בעניין תקלות, איחורים או שיבושים במשלוח, שיגרמו ע"י חברת השליחויות ו/או דואר ישראל.

יש להימצא במועד ובכתובת אשר תואמו עמך ע"י חברת השליחויות. אם סיפקת כתובת שגויה, נחייב אותך עבור משלוח חוזר או לחלופין עליך להגיע לאיסוף עצמי בכתובת המשרדים.

אחריות ומדיניות החלפות:

כל המוצרים באתר הינם תחת שירותי ההפצה של החברה.

ביטול ההזמנה לפני שליחת החבילה אל הקונה לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו לקונה הכספים ששולמו בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.

במקרה של החזרת סחורה בעל האתר יפעיל שיקול דעת בלעדי בעניין מצב הסחורה שהוחזרה והחזר כספי עבור המוצר לא כולל החזר עלויות המשלוח שבוצע.

החברה אינה אחראית לשימוש שיעשה הקונה שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או כל שימוש אחר שאינו בהתאם להוראות השימוש במוצר.

החזר כספי מובטח:

אנחנו גאים ושמחים בכך שהלקוחות הרוכשים באתרנו מרוצים מהמשחקים שיצרנו. מבחינתנו זה אומר שהמשחקים שיצרנו משמחים המוני ילדים, שלומדים אנגלית בשמחה ובקלות, תוך כדי משחק מהנה ומעשיר. אם בכל זאת אינכם מרוצים מהמשחקים ומבקשים לבצע החזרה, נעשה זאת בשמחה בכפוף לתנאים הבאים:

1. זכות ההחזר הכספי עומדת למי שמתקשר ומעדכן אותנו בטל': 054-6681772 בתוך פרק זמן של עד 15 ימים מיום ביצוע ההזמנה ומבקש לבצע החזרה. 

2. לאחר אישור ההחזרה טלפונית, יש לשלוח את החבילה בדואר רשום בלבד לכתובתנו: מסה מרקטינג, הטייסים 5, פרדס חנה כרכור, 37160. לאחר המשלוח יש לשלוח אלינו את מספר המעקב למייל: [email protected]mail.com.

3. יש לוודא שהאריזה אינה פגומה וכל רכיבי המשחק נמצאים. לא נוכל לזכות תמורת משחקים שנפגמו / נקרעו / כאשר חסרים קלפים או כרטיסיות. 

4. דמי המשלוח (אל הלקוח או בחזרה מהלקוח למשרדינו) לא יזוכו. באם המשחקים נרכשו במסגרת מבצע משלוח חינם, ינוכו 19 ש"ח מסך ההחזר הכספי תמורת דמי המשלוח.

4. אין החזר כספי על חוברות דיגיטליות / מוצרים דיגיטליים.

5. זכות ההחזרה תקפה לרוכשים באתר זה בלבד.

6. הזיכוי ייעשה דרך אמצעי התשלום שבו בוצעה הרכישה מלכתחילה.

×
×

עגלת קניות

חוברת עבודה ללימוד אנגלית
רעיונות מדליקים, חוברות עבודה חינמיות, מבצעים והשראות ללימוד אנגלית פורה, נינוח וכיפי בבית ובכיתה – כל זה מחכה לכם בניוזלטר שלנו – לא תירשמו? ברור שכן :)
  • מובטחים תכנים משמחים ורלבנטיים ביותר!
  • ואם תרגישו שאתם משתעממים? – לחצו על ה"הסר" וניפרד כידידים :)