קאט באדו בתקשורת

17/01/2021 ראיון בתוכנית "מעירים את המדינה" עם מאיה בצלאל עסיס וקותי סבג – רדיו לב המדינה 91FM 

עיתון "הארץ" מגזין "כיוונים בחינוך", 01/09/2020

כתבת מגזין בשבועון "השבוע בנתניה", 12/12/19

כרמית ספיר ויץ בביקורת שפורסמה העיתון מעריב, במהדורה המודפסת והדיגיטלית: "הכירו את קאט באדו, החתול המאויר שמעודד את הילדים לשחק משחק זיכרות ומשחק רביעיות, אבל עם ייחוד: שני המשחקים פותחו על ידי סיגל כהן סקאלי כדי לסייע לילדי גנים ובית ספר יסודי ללמוד אנגלית בקלות ובהנאה, על פי תנועה וצליל. הם מכירים את האותיות, רוכשים אוצר מילים ראשוני ומתרגלים את הקריאה והכתיבה. שני המשחקים עבדו אצלנו יפה עם הקטנטנים שהביעו התפעלות מהאיורים השמחים והמחויכים"

טור המלצות ראש השנה באתר מאקו (23/09/2019): 
בלי לשבור את הראש: כל המשחקים הכי חדשים ושווים לחג
כל שנה מוציאות חברות המשחקים את החידושים הכי חמים שלהן לקראת ראש השנה. אספנו את המשחקים והצעצועים הכי שווים, איכותיים ומשתלמים שיש. הדגש העיקרי: משחקים שיעסיקו את הילדים שלכם יותר מפעם אחת.

קאט באדו:

סדרה של משחקי קופסא ללימוד אנגלית המתאימה גם לילדים עם קשיי למידה, בהם שולטת דמות מרכזית שנקראת קאט באדו. קאט באדו הוא חתול מאוייר המעודד את הילדים לשחק את משחק הזכרון שכולנו אוהבים ומשחק הרביעיות ללימוד קריאה לפי תנועה וצליל.

ראיון לדנה ורון, בתוכנית "דנה בסוגיה", רדיו קול ברמה, 22/09/2019

×
×

עגלת קניות

חוברת עבודה ללימוד אנגלית
רעיונות מדליקים, חוברות עבודה חינמיות, מבצעים והשראות ללימוד אנגלית פורה, נינוח וכיפי בבית ובכיתה – כל זה מחכה לכם בניוזלטר שלנו – לא תירשמו? ברור שכן :)
  • מובטחים תכנים משמחים ורלבנטיים ביותר!
  • ואם תרגישו שאתם משתעממים? – לחצו על ה"הסר" וניפרד כידידים :)