תמונות אודות

שמי סיגל וזו הבת שלי נעם. 

אודותינו

בכל יום, נעם מלמדת אותי משהו חדש, ובשנים האחרונות, אני לומדת ממנה איך להתאים את חומרי הלימוד באנגלית לאינטליגנציה המתפרצת שלה, שהרבה פעמים משתעממת ונובלת מול חומרי למידה רגילים.

נעם היום בכיתה ה', אבל כשהייתה בכיתה ג' לימודי האנגלית היו אתגר חדש. הורים רבים מציינים בפנינו ששיעורי האנגלית מאתגרים לילדיהם כי אצל חלקם, בשלב זה, גם העברית עדיין לא מספיק מבוססת. רבים מהתלמידים נדרשים לקחת מורה פרטית על מנת לגשר על הפערים הנצברים ולהכנה למבחנים באנגלית…

התחלתי לייצר משחקים פשוטים עבורה ללימוד אנגלית. מקרטון ביצוע וטושים פשוטים, יצרתי משחק זיכרון וכך, תוך זמן קצר, היא למדה את אותיות ה- ABC. עד היום היא מבקשת לשחק במשחק הפשוט מקרטון, פשוט כי כיף לה לשחק ולתרגל.
כדי לעזור לה ללמוד לקרוא ולהבחין בין הצלילים השונים, פיתחתי עבורה משחק רביעיות בעזרתו היא למדה ושיפרה את הקריאה ואת וההגייה הנכונה של המילים באנגלית.

די מהר נעם אמרה לי שזה לא פייר שרק היא יכולה ללמוד עם המשחקים הכיפיים האלה, ושצריך להכין כאלה לכל הילדים.
אז הכנתי.

כדי לוודא שהמשחקים אכן מספקים חוויית למידה בריאה וטובה, התייעצתי עם מורים לאנגלית שאישרו את האפקטיביות של המשחקים לקידום לימוד האנגלית. ילדים רבים בגילאים שונים התנסו במשחקים וסיפקו לי משובים, רעיונות ומחשבות יצירתיות.

מצאתי שהמשחקים עונים לצרכים של ילדים בגילאים שונים וברמות למידה שונות. ילדים מהירי תפיסה נהנים מהעושר הצורני ומתחושת ההישגיות המהירה וילדים עם קשיי למידה מפגינים שמחה והעדפה ללמוד תוך כדי משחק מהנה.

גם ילדים לפני גיל בית ספר מקבלים בשמחה רבה את האנגלית כשפה שניה באמצעות משחקי קאט באדו. כבר מגיל ארבע הילדים נהנים לרכוש אוצר מילים חדש באנגלית, לזהות את האותיות ולהתחיל לקרוא מילים ראשונות באנגלית.

נשמח לשמור על קשר ולעדכן אתכם גם בעתיד במוצרים החדשים שאנו מפתחים בימים אלו.

הצוות שלנו לשירותכם

סיגל כהן סקאלי

פיתוח וניהול

מעין הראובני

גרפיקה ווידאו

ליאת יבנה ריפ

פיתוח חוברות עבודה

אריאלה אלבג

אדמיניסטרציה והנה"ח

רביד חכמון

ניהול מכירות לארגונים
כותרת השאירו פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו חינם את חוברת העבודה באנגלית למייל שלכם,
בנוסף לעדכונים על משחקים חדשים בסדרה

×
×

עגלת קניות

חוברת עבודה ללימוד אנגלית
רעיונות מדליקים, חוברות עבודה חינמיות, מבצעים והשראות ללימוד אנגלית פורה, נינוח וכיפי בבית ובכיתה – כל זה מחכה לכם בניוזלטר שלנו – לא תירשמו? ברור שכן :)
  • מובטחים תכנים משמחים ורלבנטיים ביותר!
  • ואם תרגישו שאתם משתעממים? – לחצו על ה"הסר" וניפרד כידידים :)